FANDOM


Witamy na Staszek iGRAszek Wiki

Staszek iGRAszek Wiki to wolna encyklopedia i każdy może ją edytować.
Zapraszamy do tworzenia nowych artykułów i rozbudowywania obecnych.

Staszek iGRAszek

Staszek iGRAszek (ur. 1988) - indie developer, programista, a od 2014 roku - polski youtuber. Nagrywa głównie gry niezależne. Ma swoją własną stronę internetową, sklep z koszulkami, a także drugi kanał, poświęcony grom planszowym.

Opis kanału

Hodowca niezależnych indyków klasy A. Własny wybieg, ostra selekcja, żadnych marnych nielotów. Lubisz gry niezależne? No to pjona! [...]

Opis ze strony

Kto? Staszek - zapalony gracz z długoletnim stażem (rocznik '88), zajawkowicz, fantasta, indie developer, lider Illaminatów.

Kiedy? Codziennie! W tygodniu o 16:00, w weekendy o 14:00! Sprawdzaj harmonoGRAm na stronie lub pod: http://bit.ly/HarmonoGRAm

Jak? Z zapałem, z humorem, bez ściemy. Razem gramy, dyskutujemy, mamy fun. Różnorodność FTW!

Co? Indyki, które znacie (The Binding of Isaac, FTL, Don't Starve, Papers Please) oraz takie, których pewnie nie znacie, a powinniście (The Escapists, Nuclear Throne, Ziggurat, Magicite). Sporadycznie jakiś AAA. Staram się co tydzień wrzucać coś nowego i świeżego.

Dlaczego? YouTube jest jak mielonka - nigdy nie wiesz, co tak naprawdę jesz. Nie trać czasu na lekturę składników - w mojej potrawce z gier niezależnych znajdziesz gry warte uwagi, perełki, gry sprytne, z pomysłem i warte swojej ceny. Żadnych Minecraftów, LOLi czy BFów. Starannie wyselekcjonowane, zroszone komentarzem gościa, który sam gry tworzy.

Gdzie? Tworzę przede wszystkim na YouTubie, ale znajdziecie mnie też na Facebooku, Google+, Instagramie, Steamie czy HitBoksie.

Polecane kanały

Kliknij w obrazek, by przejść do kanału!

Ciekawostki
  • Kanał jest w 95,73% poświęcony indykom
  • Staszek ma pluszową lamę, która towarzyszy mu w codziennym życiu. Nazywa się Lamilio i ma nawet własne konto na Instagramie
  • Staszek ma też kota - Mortimera, którego często przezywa Czarną Parówą
  • Szynka po raz pierwszy pojawiła się na kanale w odcinku walentynkowym z gry Lovers in a Dangerous Spacetime
Ostatnie zmiany